لطفا قبل از سفارش موارد زیر را مطالعه فرمایید:

۱. پکیج های آموزشی استودیو آما به صورت دانلودی ارائه میشوند و پس از خرید هم از طریق سایت و هم پشتیبان تلگرام قادر به دریافت لینک های مستقیم خواهید بود.

2. تمامی پکیج های آموزشی تک کاربره هستند و برای هر پکیج ۱ رمز عبور ساخته میشود. ( برای پکیج های ۲ کاربره یک بسته آموزشی با ۲ رمز عبور ارسال میشود.)
– در صورت تعویض سیستم یا قطعات آن ، که باعث تغییر رمز سیستم شود ، ساخت رمز عبور جدید و باطل کردن رمز قبلی شامل هزینه میشود . (۲۰۰.۰۰۰ تومان)

– هزینه کاربر دوم نصف مبلغ اصلی پکیج بدون تخفیف محاسبه میشود.

3. مدت زمان ساخت رمز عبور تا ۲۴ ساعت کاری میباشد و پس از ثبت درخواست ساخته و ارسال میشود. لطفا حداکثر تا یکماه پس از خرید جهت فعالسازی پکیج اقدام کنید.

4. مدت زمان کرکسیون پکیج ها محدود بوده و برای هر پکیج در اطلاعات خرید آن ذکر شده است.

5. فیلم های آموزشی که بعدها در قالب آپدیت ارائه میشوند ، تا شش ماه پس از خرید بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و پس از آن شامل هزینه خواهد بود.

6. فیلم های آموزشی فقط روی کامپیوتر و ویندوز قابل اجراست. در صورت بروز هرگونه مشکل ، ابتدا فایل PDF راهنمای فعالسازی پکیج را کامل مطالعه فرمایید و در مراحل بعدی با آیدی پشتیبانی استودیو آما در تلگرام در ارتباط باشید.(ویندوز زبان انگلیسی فقط پشتیبانی می شود )

7. برای ارتباط با پشتیبانی تلگرام ، در ابتدا شماره 09224715947 را ذخیره نموده و در پیام خود ، اطلاعات خرید شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس و نام پکیج خریداری شده را برای پشتیبان ارسال فرمایید‌.